​Piłkarze Cracovii Kraków przegrali na własnym stadionie 1:2 (0:1) ze Skendiją Tetowo w rewanżowym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europejskiej i odpadli z rozgrywek. Pierwsze spotkanie Macedończycy także wygrali 2:0.

Cracovia przegrała ze Skendiją 1:2 /Stanisław Rozpędzik /PAP

Krakowianie bardzo szybko zakończyli swój pierwszy występ w Lidze Europejskiej. Już w 3. min. mogło być 0:1, jednak po ładnym strzale Besarta Ibraimiego piłka poleciała metr od słupka. Niecałe 10 minut później rywale cieszyli się ze zdobycia gola.  Prawą stroną pobiegł z piłką Blagoja Todorovski, po czym wrzucił ją w pole karne, gdzie był niepilnowany Ibraimi, który wykorzystał okazję.

Losy awansu do następnej rundy były w tym momencie praktycznie przesądzone. Nic więc dziwnego, że Macedończycy nie angażowali dużych sił w akcje ofensywne. Inicjatywę przejęła Cracovia, która wyrównała w drugiej połowie.

W 68. min sędzia podyktował rzut wolny dla "Pasów". Po strzale z ponad 20 m Mateusza Cetnarskiego piłkę skierował do siatki zawodnik Skendiji.

W doliczonym czasie gry Ferhan Hasani skutecznie wykończył kontrę gości.