Firma Polish Sport Promotion poinformowała, że w środę zostaną podane szczegóły procedury zwrotu biletów kupionych na mecz Lechii Gdańsk z Barceloną. Cieszące się dużym zainteresowaniem kibiców spotkanie sparingowe miało zostać rozegrane na PGE Arenie w Gdańsku. Klub z Katalonii odwołał jednak swój przyjazd.

"W środę 24 lipca zostaną podane szczegóły procedury zwrotu biletów" - podał organizator meczu. Wczoraj prezes firmy Tomasz Rachwał oświadczył natomiast, że trwają negocjacje ze sztabem Barcelony na temat nowego terminu spotkania. Szanując decyzję piłkarzy FC Barcelony, przepraszamy kibiców i osoby zaangażowane w projekt za wszelkie utrudnienia związane z odwołaniem meczu - podkreślił Rachwał.

Do piątku sprzedano 32 tys. wejściówek.

Dramat trenera Barcelony, mecz odwołano

Tito Vilanova z powodów zdrowotnych zrezygnował wczoraj z posady trenera Barcelony. Nastąpił u niego powrót choroby nowotworowej. 44-latek od kilku lat cierpi na raka ślinianki przyusznej. W ubiegłym roku przez dwa miesiące leczył się w Stanach Zjednoczonych.

Prezydent klubu Sandro Rosell w związku z odejściem trenera poinformował wczoraj o rezygnacji z przyjazdu zespołu do Gdańska na mecz z Lechią.