Bezbłędna odpowiedź Sereny Williams podczas jednej z konferencji prasowych na US Open. Słynna tenisistka w bezpośredni sposób powiedziała dziennikarzowi, co myśli o zadawanych jej pytaniach.

Cała sytuacja rozegrała się na konferencji prasowej po meczu Sereny Williams z siostrą Venus. Serena mecz wygrała i dzięki temu awansowała do półfinału US Open.

Właśnie wygrałaś mecz. Normalnie się uśmiechasz, kiedy wygrywasz. Przychodzisz tu, śmiejesz się. Co się stało dzisiaj? Czy to przez to, że pokonałaś Venus, czy dlatego, że myślisz o tym, co będzie później? O co chodzi? - zapytał dziennikarz.

Odpowiedź tenisistki, która nie kryła znużenia, była bezbłędna. Jest 23.30. Żeby być z tobą zupełnie szczera, nie chcę tu być. Chciałabym być teraz w łóżku, muszę rano wstać na trening i nie chcę odpowiadać na te wszystkie pytania. A wy pytacie mnie wciąż o to samo... nie sprawiacie, żeby to było w jakikolwiek super przyjemne - powiedziała.

Chwilę później dziennikarz, nieco nerwowo, zaśmiał się ze słów zawodniczki. Serena Williams na końcu dodała tylko, że jest "po prostu szczera".

(abs)