Sześć osób zostało zaatakowanych nożem w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Narzędziowców, na skrzyżowaniu z ul. Elektryków w Gdańsku w pobliżu klubu. Zatrzymano 24-letniego Węgra i 30-latka z Elbląga. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku podinspektor Magdalena Ciska przekazała, że o godzinie 1.30 policjanci odebrali zgłoszenie, że na przy ul. Narzędziowców, na skrzyżowaniu  z ul. Elektryków doszło do zranienia nożem sześciu mężczyzn.

Jeden z pokrzywdzonych po opatrzeniu medycznym wrócił do domu, pięć osób trafiło do szpitala. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 24-latniego obywatela Węgier i 30-latka z Elbląga - zaznaczyło Ciska.

Przy jednym z zatrzymanych mężczyzn znaleziono nóż, którym prawdopodobnie raniono sześciu mężczyzn - dowiedział się reporter RMF FM Piotr Bułakowski.

Dodała, że na miejscu pojawił się prokurator. Policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Opracowanie: