Już od najbliższego meczu Lecha Poznań, żeby dotrzeć na Enea Stadion przy ul. Bułgarskiej, nie trzeba już będzie kupować biletu. Podróże środkami komunikacji miejskiej na liniach ZTM Poznań odbywać się będą na podstawie biletu lub karnetu na mecz.

Wszyscy kibice z pewnością czekali na taką decyzję. Dzięki porozumieniu zawartemu przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i klub KKS Lech Poznań, bilet lub karnet na mecz upoważnia do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej na liniach ZTM Poznań. 

Z tej możliwości można korzystać w dniu meczu, we wszystkich strefach biletowych ZTM, jednak nie dłużej niż trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania i dwie godziny po zakończeniu meczu.

Jesteśmy przekonani, że teraz jeszcze więcej kibiców wybierających się na mecze Kolejorza skorzysta z komunikacji miejskiej. Zwłaszcza, że jest ona przed spotkaniem i po nim regularnie wzmacniana. Ponadto w ten sposób unikamy uciążliwych korków, a tramwaje czy autobusy dowiozą nas bezpośrednio w okolice stadionu przy ulicy Bułgarskiej  - mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Najbliższa okazja nadarzy się już jutro. W sobotę o godz. 20.00 odbędzie się mecz Lecha Poznań  z Zagłębiem Lubin.