Wspaniałe gwiazdy, mnóstwo świetnej muzyki, pachnące lasem choinki i małopolskie przysmaki - to część dzisiejszych warmińsko-mazurskich atrakcji przygotowanych w ramach akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski". Rano byliśmy w Olsztynie, a po południu zjawiliśmy się w Elblągu.

Tegoroczna akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" rozpoczęła się w niedzielę, 10 grudnia, w małopolskim ZatorzeW poniedziałek odwiedziliśmy Bytom i Opolewe wtorek zawitaliśmy do Legnicy i Leszna, a w środę byliśmy w Inowrocławiu.

Plan na czwartek

W czwartek akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" zawitała na Warmię i Mazury.

Rano spotkaliśmy się z Wami na Rynku Staromiejskim w Olsztynie, gdzie wystąpiła Natalia Nykiel.

O godz. 15 otworzyliśmy podwoje choinkowego miasteczka na Placu Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Przed g. 15 nasze miasteczko wyglądało tak:

Wizytę w Elblągu uświetnia Kuba Szmajkowski.

Nasi słuchacze, którzy odwiedzą nasze choinkowe miasteczko będą mogli również otrzymać pachnącą lasem choinkę, a także spróbować aromatycznych pierniczków i małopolskich przysmaków.

Plan choinkowej trasy

W ramach akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odwiedzimy w tym roku 10 miast. Za nami już sześć miejscowości. Dziś zobaczycie nas w Olsztynie i Elblągu. Przed nami jeszcze dwa punkty programu:

  • Gdynia - piątek, 15 grudnia, godz. 9, Aleja Jana Pawła II przy Akwarium Gdyńskim,
  • Kraków - sobota, 16 grudnia, godz. 12, Mały Rynek.

W trasie, która jeszcze przed nami, towarzyszyć nam będą gwiazdy znane z anteny RMF FM - m.in. Natalia Zastępa.

Wielki finał akcji w Krakowie. Co w planach?

Wielki finał tegorocznej akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odbędzie się w sobotę, 16 grudnia, w Krakowie. Początek zaplanowano na godzinę 12.

Na krakowskim Małym Rynku wystąpią też gwiazdy:

  • Dominik Dudek,
  • Feel,
  • Lanberry.

Jak było w 2022 roku?

W 2022 roku trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju wiodła przez 14 miast. Piotr Kupicha uświetnił naszą akcję w Bytomiu, a Cleo i Viki Gabor w Krakowie.

W choinkowej inicjatywie wzięły udział muzyczne gwiazdy - Sara James, Blanka, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł. Odwiedziliśmy 14 miast - Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Radom, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz, Inowrocław, Bytom i Kraków.

Więcej informacji o ubiegłorocznej akcji przeczytacie TUTAJ.