W centrum Krakowa dwaj mężczyźni biegali z niebezpiecznymi przedmiotami i grozili ochronie galerii handlowej. Obaj zostali już zatrzymani.

Młodszy z zatrzymanych mężczyzn to 23-latek. Policji udało się złapać go w centrum Krakowa. Zachowywał się irracjonalnie, więc wezwano do niego karetkę.

Później zatrzymany został także drugi mężczyzna - 29-latek. Policjanci prowadzą czynności z udziałem obu napastników. Na razie nie ujawniają ich narodowości.

Wiadomo, że mężczyźni po opuszczeniu galerii handlowej uszkodzili jedną z wiat przystankowych. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. 

Opracowanie: