Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch wystąpią w niemieckim Titisee-Neustadt w trzecim w sezonie drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich W takim samym składzie biało-czerwoni rywalizowali w dwóch poprzednich zawodach.

Na liście startowej jest 11 ekip narodowych. Konkurs ma się rozpocząć o godz. 16, ale prognozy pogody nie są dobre.

W piątek z powodu zbyt silnego wiatru odwołano kwalifikacje do niedzielnych zawodów indywidualnych i przeniesiono je na sobotę na godz. 14.30.

Na inaugurację sezonu w Wiśle Polacy uplasowali się, ex aequo z Austriakami, na drugiej pozycji, a wygrali Norwegowie. Tydzień później w fińskim Kuusamo zajęli szóste miejsce, ale na ich wynik złożyły się punkty za siedem skoków, bo w pierwszej serii Piotr Żyła został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. Wtedy również najlepsi okazali się Norwegowie, przed Niemcami i Japończykami.