Jan Ziobro zajął 20. miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. Zwyciężył Niemiec Richard Freitag.

Drugie miejsce na podium zajął Czech Roman Koudelka, a trzecie ex aequo Austriak Michael Hayboeck i Słoweniec Jernej Damjan.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata liderem pozostał Norweg Anders Fannemel, który był w Engelbergu 21. Drugi jest Niemiec Severin Freund a trzeci Hayboeck. Z Polaków najwyżej, na 21. pozycji, jest sklasyfikowany Piotr Żyła.

Organizatorzy mieli poważne obawy związane z "wiosenną" aurą panującą w Engelbergu. Ostatecznie konkurs udało się rozegrać, choć, szczególnie w pierwszej serii, jury kilka razy przerywało zawody z powodu zbyt silnego i zmiennego wiatru.