Kolejny "Koncert za jeden uśmiech" już za nami. Tym razem zaśpiewała dla Was Sarsa. Piosenkarka dała koncert na Gubałówce! Wcześniej musiała zmierzyć się z zadaniami, które przygotowali dla niej nasi słuchacze...

Dzień zaczął się aktywnie - Sarsa razem z bacą, panem Józefem, uczyła się, jak wykonać prawdziwego, pysznego, podhalańskiego oscypka!

Głównym punktem dnia był jednak "Koncert za jeden uśmiech". Zakopane radośnie przywitało Sarsę. Asrtystka wykonała swoje największe hity. Zobaczcie fotorelację z tej doskonałej imprezy!

Więcej zdjęć na stronie RMF FM.

"Koncert za jeden uśmiech": To Wy zapraszacie gwiazdy! I rzucacie im wyzwania...

W te wakacje to Wy decydujecie, gdzie mają zagrać Wasze ulubione gwiazdy! Możecie zaprosić je do swojej miejscowości i rzucić im wyzwania - wskazać np., w jakim dziwnym miejscu mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?

Specjalny formularz znajdziecie tutaj!

Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale także spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanej miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

Plejada gwiazd na wyciągnięcie ręki! Za... jeden uśmiech

Pierwszy "Koncert za jeden uśmiech" zagrała w RMF FM Doda.

1 lipca gwiazda spędziła z Wami w Krakowie: pokonała ponad 500 schodów wieży Mariackiej i odwiedziła hejnalistę, a na bulwarach wiślanych pod Wawelem kręciła żółtą watę cukrową. Na koniec zaś zagrała koncert na Panoramie pod Kopcem Kościuszki!

Tydzień później w Augustowie "Koncert za jeden uśmiech" zagrał Rafał Brzozowski.

Przed występem wokalista przeprowadził apel na obozie harcerskim, śpiewał romantyczne serenady i szalał na nartach wodnych. Na koniec dał zaś wspaniały koncert, który zakończył się... w wodzie!

15 lipca "Koncert za jeden uśmiech" zagrała na Zamku w Ogrodzieńcu Kasia Popowska. Wcześniej jednak przyjęła wyzwanie rzucone jej przez strażaków z OSP Ogrodzieniec i... umyła wóz, który wrócił właśnie z akcji. Towarzyszyła też w patrolu policjantom z drogówki.


Tydzień później na Wasze zaproszenie do Ustki zawitała Margaret. I tym razem "Koncert za jeden uśmiech" miał miejsce w niezwykłej scenerii - scenę umieściliśmy bowiem na... pokładzie okrętu wojennego ORP Gopło! Przed występem, zgodnie z tradycją "Koncertów za jeden uśmiech", Margaret spędziła dzień z mieszkańcami Ustki i turystami. Spotkała się z nimi na plaży, rozdawała jagodzianki, przysiadła również na multimedialnej Ławeczce RMF FM.

Występ Margaret na pokładzie ORP Gopło przyciągnął tysiące widzów...

Widok tłumów, które zgromadziły się przed sceną, naprawdę robił wrażenie! Najlepszym dowodem: mina samej wokalistki, kiedy powyższe zdjęcie pokazał jej reporter RMF FM Kuba Kaługa:

W kolejną środę lipca "Koncert za jeden uśmiech" dał na... zaporze wodnej w Niedzicy zespół Video. Wcześniej jednak panowie - odpowiadając na rzucone przez Was wyzwanie - podjęli się pracy w tartaku! Zawitali też do fryzjera, by odświeżyć nieco wizerunek, a później wzięli się za handel... Asortyment: oscypki.

Ostatnio bawił się z nami z kolei zespół Blue Cafe, który zagrał w Ostródzie, a wcześniej cały dzień spędził z mieszkańcami miasta. Było śpiewanie sztanów, lekcja tai-chi oraz... kontrola biletów. Zobaczcie, jak się bawiliśmy!


(abs)