Specjalnie dla Was Margaret zagrała "Koncert za jeden uśmiech" w Ustce! Scenę umieściliśmy w miejscu nietypowanym, bo na... pokładzie okrętu wojennego ORP Gopło. Przed występem wokalistka spędziła dzień z mieszkańcami Ustki i turystami. Spotkała się z nimi na plaży, rozdawała jagodzianki, przysiadła również na multimedialnej Ławeczce RMF FM. Zobaczcie!

"Koncert za jeden uśmiech" w Ustce, którego gwiazdą była Margaret, przyciągnął tysiące widzów...

Widok tłumów, które zgromadziły się przed sceną zlokalizowaną na pokładzie ORP Gopło, naprawdę robił wrażenie! Najlepszym dowodem: mina samej wokalistki, kiedy powyższe zdjęcie pokazał jej reporter RMF FM Kuba Kaługa:

Dziękujemy za to, że byliście z nami! Za tydzień widzimy się znowu - z gwiazdą, którą sami zaprosicie, i w miejscu, które sami wskażecie! Wszelkie informacje znajdziecie poniżej. Do zobaczenia!

"Koncert za jeden uśmiech": To Wy zapraszacie gwiazdy! I rzucacie im wyzwania...

W te wakacje to Wy decydujecie, gdzie mają zagrać Wasze ulubione gwiazdy! Możecie zaprosić je do swojej miejscowości i rzucić im wyzwania - wskazać np., w jakim dziwnym miejscu mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?

Specjalny formularz znajdziecie tutaj!

Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale także spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanej miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

Za jeden uśmiech zagrali już Doda, Popowska i Brzozowski

Pierwszy "Koncert za jeden uśmiech" zagrała w RMF FM Doda.

1 lipca gwiazda spędziła z Wami w Krakowie: pokonała ponad 500 schodów wieży Mariackiej i odwiedziła hejnalistę, a na bulwarach wiślanych pod Wawelem kręciła żółtą watę cukrową. Na koniec zaś zagrała koncert na Panoramie pod Kopcem Kościuszki!

Tydzień później w Augustowie "Koncert za jeden uśmiech" zagrał Rafał Brzozowski.

Przed występem wokalista przeprowadził apel na obozie harcerskim, śpiewał romantyczne serenady i szalał na nartach wodnych. Na koniec dał zaś wspaniały koncert, który zakończył się... w wodzie!

22 lipca "Koncert za jeden uśmiech" zagrała na Zamku w Ogrodzieńcu Kasia Popowska. Wcześniej jednak przyjęła wyzwanie rzucone jej przez strażaków z OSP Ogrodzieniec i... umyła wóz, który wrócił właśnie z akcji. Towarzyszyła też w patrolu policjantom z drogówki.(edbie)