Śpi w apartamencie za blisko dwa tysiące złotych za dobę. Do tej pory więcej czasu poświęciła na zwiedzanie miasta, niż na przygotowania do weekendowego pojedynku z polską ekipą. Oto Maria Szarapowa w Krakowie. Tenisistka w Polsce zamierza m.in, promować...żelki swojej marki.

Słynna rosyjska zawodniczka przyleciała do Krakowa w poniedziałek. Mieszka w Hotelu Starym przy ulicy Szczepańskiej, gdzie doba w apartamencie kosztuje nawet dwa tysiące złotych.

Mimo że druga rakieta rankingu WTA urodziła się na Syberii, w Polsce narzeka przede wszystkim na niską temperaturę. Z drugiej strony - chłód nie przeszkadza jej w spacerach po mieście.

Wtorek upłynął Marii Szarapowej na zwiedzaniu i odpoczynku - popołudnie spędziła w jednej z kawiarni, grając w karty. 

Od dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek świata ma się już bardziej skupiać na meczu z Polkami. W południe spotka się z dziennikarzami, później będzie trenowała w Kraków Arenie. W międzyczasie Rosjanka musi też doglądać swojego biznesu. Już wiadomo że w sobotę i w niedzielę w hali pojawi się stoisko ze słodyczami sygnowanymi marką "Sugarpova". I będzie to ich debiut w Polsce.