Marcin Krupa i Andrzej Sośnierz - oto dwaj kandydaci walczący o prezydenturę Katowic, którzy zmierzą się dziś w debacie organizowanej przez RMF FM i TVP Info w ramach akcji: Twoje Wybory - Pojedynek. Zapraszamy do zadawania im pytań!

Pojedynek kandydatów na prezydenta Katowic będzie można obejrzeć o 20:10 w TVP Info. Jego przebieg będziemy też obszernie relacjonować w Faktach RMF FM i na RMF24.

Za pośrednictwem naszej platformy możecie zdać pytania kandydatom na prezydenta. W Waszym imieniu zadadzą je dziennikarze RMF FM i TVP Info podczas wyborczego pojedynku. 

Wybierz miasto, które Cię interesuje. Wpisz pytanie i podpisz swoim imieniem. Pytanie możesz skierować albo do obydwu kandydatów albo bezpośrednio do którego z nich. Wówczas wpisz jego imię i nazwisko w pole "Wybierz kandydata".

Zobacz relację z naszej debaty w Poznaniu

Kolejna akcja RMF FM i TVP Info

Twoje Wybory: Pojedynek to już kolejna akcja RMF FM i TVP Info związana z wyborami samorządowymi. Wcześniej nasi reporterzy odwiedzali największe miasta Polski i rozmawiali z mieszkańcami o ich problemach. Przygotowywaliśmy wspólnie z widzami i słuchaczami Pakty dla Regionów - listy najważniejszych zagadnień, z którymi powinni zmierzyć się samorządowcy. Debatowaliśmy też o tym, co zrobić, by mieszkańców Mazowsza, Małopolski czy Podkarpacia żyło się lepiej. Rozmowy transmitowane na antenie TVP Info prowadzili Diana Rudnik i Mariusz Piekarski.

Zobacz naszą relację z debaty o problemach Wielkopolski

Zobacz relację z naszej debaty o problemach Mazowsza

Zobacz relację z naszej debaty o problemach Dolnego Śląska

Zobacz relację z naszej debaty w Katowicach