"Last Christmas" - świąteczny przebój, który kochają miliony, zaśpiewamy na tysiące gardeł już 12 grudnia w Katowicach! Razem z Cleo pobijcie rekord Guinnessa w śpiewaniu największego hitu zespołu "Wham!".


Już w czwartek 12 grudnia ruszy tegoroczna edycja akcji "Choinki pod choinkę" od RMF FM. Pierwszym miejscem, które odwiedzimy będą Katowice. Tego dnia macie szansę nie tylko zdobyć świąteczne drzewko, ale też stać się częścią historii i wziąć udział w biciu rekordu Guinnessa.

O 10:30 na placu Marii i Lecha Kaczyńskich w Katowicach biliśmy rekord Guinnessa w śpiewaniu piosenki "Last Christmas". Bożonarodzeniowy przebój zaśpiewaliście razem z Cleo! 


"Choinki pod choinkę" od RMF FM

Akcja "Choinki pod choinkę" startuje już 12 grudnia, w tym roku zaczynamy od Katowic. Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim mieście i jaką okazję będziesz miał okazję spotkać!

Reporterom RMF FM towarzyszyć będą polskie gwiazdy. Na scenie 19. edycji akcji "choinki pod choinkę" pojawią się: Cleo, Mesajah, Natalia Schroeder, Sylwia Grzeszczak, Michał Ziółko, Sarsa, Enej, Antek & Iza Krzan, Marcin Sójka, Lanberry, Roksana Węgiel oraz LIBER & InoRos i Viki Gabor!


Nie tylko gwiazdy, ale również słuchacze RMF FM będą mieli okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu. W każdym z 12 miast specjalne jury wybierze jedno świąteczne karaoke - nagrane przez Was. Spośród najlepszych nagrań - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - będziecie mieli okazję wybrać utwór, który otworzy wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM.