"Gdy śliczna panna", "Lulajże Jezuniu", a może "Pójdźmy wszyscy do stajenki"? Głosujcie na swoje ulubione wykonanie kolędy z Lublina. Właśnie tam dotarł we wtorek żółto-niebieski konwój RMF FM z choinkami.

Na razie znamy ośmiu finalistów naszego kolędowego konkursu. W Łodzi o włos zwyciężył Krzysztof Kedrak, zdobywając 35 proc. Waszych głosów. Walka była bardzo wyrównana - jego rywale zdobyli odpowiednio 33 i 32 procent. Tym samym pan Krzysztof dołączył do:

Jakuba Michalskiego z Warszawy, Moniki Cichoń z Katowic, Mileny Jędrzejewskiej z Wrocławia, Aleksandra Woronkiewicza z Poznania, Zuzanny Dobrowolskiej ze Szczecina, Damiana Świderskiego z Gdyni, Gabrieli i Emilii Szpakowskich oraz Magdaleny Grudzińskiej z Olsztyna.

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania, które trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

Choinki pod choinkę od RMF FM

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.