Od miesięcy szukasz pomocy, ale urzędnicza biurokracja skutecznie Ci w tym przeszkadza? Ktoś próbował Cię oszukać, naciągnąć? Gorąca Linia RMF FM jest cały czas do Twojej dyspozycji. Dziennikarze RMF FM czekają na takie sygnały i oferują swoją pomoc w rozwiązaniu problemu. Interwencja RMF FM to stały punkt w Faktach RMF FM i na RMF 24!

Interwencja RMF FM to tematy, które Was bulwersują. Pomagamy w sytuacjach, w których zwykły obywatel nie ma szans w starciu z bezduszną, bezmyślną biurokratyczną machiną. Nagłaśniamy przypadki oszustw, firm, które żerują na ludzkiej łatwowierności. Opowiadamy historie osób, które zostały pokrzywdzone, a wymiar sprawiedliwości pozostaje bezradny lub obojętny.

Na informacje od Was o takich przypadkach czekamy 24 godziny na dobę. Do Waszej dyspozycji jest Gorąca Linia RMF FM pod numerem 600 700 800. Możecie też przesyłać maile na adres fakty@rmf.fm lub wypełnić specjalny formularz.

Nasz reporter skontaktuje się z Wami, poprosi o przedstawienie sprawy i przekazanie kserokopii dokumentów z nią związanych. Wszystkie te informacje weryfikujemy. Sprawdzamy też, co mają do powiedzenia wszystkie strony konfliktu lub sporu.

Czekamy na Wasze sygnały! Może to właśnie Wasza historia znajdzie swój pozytywny finał na antenie RMF FM i pomoże innym osobom borykającym się z podobnymi problemami.

(MRod)