Sezon narciarski czas zacząć! Sklepy ze sprzętem narciarskim codziennie obsługują tłumy spragnionych śniegu i zimy klientów. Do pełni szczęścia brakuje tylko ośnieżonych stoków. A białych zasp jak na lekarstwo...

Sezon narciarski rozpoczyna się nie tylko na stokach. Szturm na sklepy ze sprzętem narciarskim objął już cały kraj. Biała gorączka dotarła nawet na Pomorze.

Sposób na bycie modnym jest bardzo prosty: najpierw zapoznanie się z zamieszczonymi w Internecie nowinkami na temat narciarskiej mody, a potem wizyta w specjalistycznym sklepie.

W tym sezonie hitem wśród dziewczyn są spodenki zakładane pod kombinezon, ze specjalną ochroną na biodra i pupę. Chodzi o to, żeby nie było zimno, no i żeby nie było kontuzji - tłumaczy jeden ze sprzedawców w sklepie ze sprzętem narciarskim. Modni narciarze będą przyozdabiać swoje stroje czaszkami i płomieniami.

Niestety, żeby wyszaleć się na nartach, same chęci nie wystarczą. Śniegu jak na lekarstwo, a synoptycy nie mają dla narciarzy dobrych wiadomości. Na weekend zapowiadane są opady deszczu ze śniegiem. Kapryśna aura nie zraża prawdziwych miłośników białego szaleństwa – większość ośrodków narciarskich właśnie na ten weekend zapowiada rozpoczęcie sezonu narciarskiego.