Panowie, jeśli flirtować to w Hiszpanii. Hiszpanki są najbardziej skłonne, by wykonać pierwszy ruch ku nowej znajomości. Ale z opublikowanej listy najbardziej skłonnych do flirtu narodowości wynika, że i Polacy nie mają na co narzekać. A my pytamy Was o najlepsze sposoby na skuteczny flirt. Czekamy na Wasze komentarze.

Drugie miejsce w klasyfikacji kobiet, które najchętniej przejmują sprawy we własne ręce, zajęły Polki. Nasze panie wyprzedziły mieszkanki Dominikany, Włoch i Argentyny.

Ta osobliwa klasyfikacja to dzieło jednego z internetowych portali randkowych, który opublikował wnioski, wynikające z analizy około 90 milionów znajomości nawiązywanych miesięcznie za jego pośrednictwem.

Okazuje się, że najbardziej odważne są kobiety mówiące po hiszpańsku, włosku, czy portugalsku, zajęły aż osiem miejsc w czołowej dziesiątce. Prócz Polek, honoru innych grup językowych bronią jeszcze anglojęzyczne Kanadyjki, szanse na to, że odezwą się do nas pierwsze, są jednak niemal dwukrotnie mniejsze niż w przypadku Hiszpanek.

Autorzy tych badań twierdzą, że Hiszpanie są największymi szczęściarzami, jeśli tak, to przynajmniej w tej sprawie nie możemy za bardzo narzekać...

Jeśli masz sprawdzony sposób na skuteczny flirt, podziel się nim z nami. Czekamy na Wasze propozycje i zachęcamy do komentowania.