Johnny Depp znów jest wolny. Gwiazda "Piratów z Karaibów" i francuska piosenkarka Vanessa Paradis rozstali się po prawie 14 latach związku - poinformował menadżer amerykańskiego aktora. Para ma dwójkę dzieci: 13-letnią Lily-Rose i 9-letniego Jacka.

Plotki o kryzysie w związku Deppa i Paradis pojawiały się od wielu miesięcy. Jeszcze miesiąc temu aktor zaprzeczał medialnym doniesieniom, że rozstaje się z piosenkarką. Pojawiały się także informacje, iż para próbuje odbudować to, co ją łączyło. Ostatecznie jednak się nie udało. Jak pisze magazyn "People", Johnny i Vanessa od miesięcy próbowali ratować związek, ale wiedzieli, że to niemożliwe.

Depp i Paradis nie byli widziani publicznie razem od 2010 roku. Piosenkarka nie towarzyszyła aktorowi także podczas promocji jego najnowszego filmu "Mroczne cienie". Zamiast wieloletniej partnerki, na czerwonym dywanie pozowała z nim partnerka ekranowa z "Dziennika zakrapianego rumem" - Amber Heard.

Vanessę paparazzi przyłapali w zeszłym miesiącu w Los Angeles. Jak podkreśla "Daily Mail", wyglądała smutno i "ukrywała się pod wielkim kapeluszem". Tabloid pisze, że - jak przystało na profesjonalistkę - trzy dni później olśniewała uśmiechem podczas prezentacji jej filmu "Je Me Suis Fait Tout Petit".

48-letni Depp i 39-letnia Paradis byli razem od 1998 roku. Poznali się w Paryżu, gdzie aktor kręcił "Dziewiąte wrota". On miał za sobą związki z Winoną Ryder i Kate Moss, ona podobno była wcześniej zaręczona z Lennym Kravitzem. Córka pary, Lily-Rose przyszła na świat rok po ich spotkaniu. Cztery lata później urodził się ich syn Jack. Depp i Paradis nigdy nie wzięli ślubu.

Daily Mail