"Violetta: Koncert" to filmowy zapis niezwykłej, europejskiej trasy koncertowej bohaterki przebojowego serialu Disney Channel. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Polska premiera 9 maja.

Mamy podwójne zaproszenia na 6 maja, godz. 18:00 do Cinema City Sadyba w Warszawie.

Jak je zdobyć?

Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na nasze pytanie:

„Odtwórczyni roli Samanthy w serialu "Seks w wielkim mieście" Kim Cattrall przyjedzie do Krakowa na festiwal Off Plus Camera. W jakiej roli pojawi się aktorka?”

Podpowiedź znajdziesz w naszym specjalnym raporcie Off Plus Camera.

Czekamy na Wasze maile fakty@rmf.fm Zwycięzców powiadomimy pocztą elektroniczną

W koncercie bierze udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego "En mi Mundo" po roztapiającą serca wszystkich "V- lovers Nuestro Camino". Ale piosenki to nie wszystko. "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość, by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.

W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani Violetty zobaczą Martinę Stoessel oraz Jorge Blanco i inne gwiazdy serialu w zupełnie nowej odsłonie. Od premiery 18 lutego 2013 roku, serial Violetta przebojem wdarł się do serc widzów i stał się numerem jeden wszystkich telewizji dla dzieci w Polsce. Pierwszy sezon serialu przyciągnął przed telewizory 5 mln widzów, w tym prawie połowę polskich nastolatek.

Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, nie tylko to, co działo się podczas występów na żywo, ale również jak ich idole spędzali wolny czas między występami.