Paweł Kukiz i jego koledzy z zespołu Piersi, a także Artur Gadowski i IRA – to muzyczne gwiazdy koncertowego lata RMF FM. Impreza rozpocznie się o 19.30 na Placu Koncertowym w Szczecinku. Będzie energetycznie - to zapewni Paweł Kukiz, bo nikt tak jak on nie śpiewa "O Hela!" - i rock’and’rollowo - to zadanie dla Artura Gadowskiego z zespołu IRA.

Za tydzień zapraszamy do Gliwic - tam na lotnisku zagrają Patrycja Markowska i Agnieszka Chylińska, 16.07 - w Krynicy Morskiej wystąpią IRA i Lady Pank. Ten koncert na parkingu przy ulicy Bojerowców.

Kolejne dwa przystanki na trasie tournee to Grudziądz i Krosno. W tym pierwszym najlepsza pod słońcem muzyka zabrzmi 23 lipca. Na Błoniach Nadwiślańskich wystąpią Blue Cafe i Patrycja Markowska. Natomiast De Mono i Stachursky zagrają na krośnieńskim lotnisku 30.07.

Sierpniową serię koncertów zaczynamy w Kołobrzegu. Na parkingu przy Amfiteatrze będzie można zobaczyć i usłyszeć Varius Manx i Patrycję Markowską. To 6 sierpnia, a tydzień później, 13-ego, do Zakopanego przyjadą Kasia Kowalska i Pectus, którzy zagrają na Równi Krupowej.

Ostatnie koncerty zagramy w Elblągu i w Częstochowie. 20 sierpnia na elbląskim lotnisku wystąpią Kasia Kowalska i Maryla Rodowicz. Kończymy tournee i żegnamy wakacje 27.08 w Częstochowie - na osłodę zagrają dla Was Blue Cafe i Agnieszka Chylińska.

Serdecznie zapraszamy!