Pianista Leszek Możdżer podjął się skomponowania ścieżki dźwiękowej do najnowszej komedii twórców "Zakochanego Anioła" i "Anioła w Krakowie". Film ma doskonałą obsadę. To m.in Krzysztof Globisz, Agata Kulesza, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Anna Romantowska, Ewa Kaim, Anna Seniuk i Iwona Bielska.

Film "Wszystkie kobiety Mateusza" w kinach pojawi się 30 sierpnia. Tytułowy Mateusz był artystą, hulaką, a przede wszystkim wielbicielem kobiet. Chociaż jego życie dobiegło końca, nie zmienił przyzwyczajeń. Po śmierci kontynuuje miłosne podboje i we śnie odwiedza kobiety ze swojego miasteczka. Znudzeni życiem mężowie nie podejrzewają, że co noc ich wybranki są nawiedzane przez nieproszonego gościa. Dzięki Mateuszowi kobiety odnajdują chęć do życia. Odkrywają na nowo swoją kobiecość, pewność siebie i niezależność, a od własnych mężów domagają się czułości i seksu.

Muzyka Leszka Możdżera do tego filmu została nagrodzona na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia". Autorem zdjęć jest wybitny operator Adam Sikora, który stworzył obraz w m.in w "Essential killing" i "Czterech nocach z Anną".

Film "Wszystkie kobiety Mateusza", którego reżyserem jest Artur Więcek "Baron", zakwalifikował się do sekcji Panorama Polskiego Kina. Na 38. Gdynia - Festiwalu Filmowym zaprezentowanych zostanie 11 tytułów, które razem z sekcjami konkursowymi stanowią spektrum najciekawszych projektów filmowych ostatnich kilkunastu miesięcy.