Środowy „Fakt” pisze o trudnej sytuacji życiowej Agnieszki Kotulanki – aktorki kojarzonej przez miliony Polaków z postacią Krystyny Lubicz z serialu „Klan”. „Ostatnie zdjęcia wyraźnie pokazują, że nie radzi sobie z problemem alkoholowym. Co gorsza, nie widzi w swoim zachowaniu nic zdrożnego i, jak udało nam się dowiedzieć, nawet nie chce słyszeć o pomocy specjalistów” – pisze tabloid.

Jak zauważa "Fakt", dziś w Agnieszce Kotulance trudno rozpoznać gwiazdę, która przez wiele lat przyciągała przed telewizory miliony widzów. Gdy się dowiedziałem, co się dzieje z Agnieszką, pojechałem do niej i oferowałem jej pomoc. Prawie wyrzuciła mnie za drzwi - mówi jeden z przyjaciół aktorki. Chciałem znaleźć klinikę, która pomogłaby jej w walce z uzależnieniem, ale odmówiła. Usłyszałem, że jedynce, co mogę dla niej zrobić, to dać jej jakieś pieniądze - relacjonuje.

Bez fachowej pomocy aktorce trudno będzie się otrząsnąć i rzucić alkohol. Wygląda na to, że sama napisała dla siebie zupełnie inny scenariusz... - czytamy w tabloidzie.

W środowym "Fakcie" także:

- Aferzyści chodzą wolni, a Kamińskiego zamkną

- Czy poleciałbyś z nim na wakacje