Włodzimierz Cimoszewicz miał wypadek na drodze wojewódzkiej nr 685 między Hajnówką a Kleszczelami w województwie podlaskim. W Dubiczach Cerkiewnych jego samochód uderzył w ciągnik rolniczy. Informację o wypadku byłego premiera dostaliśmy od słuchaczki, która zadzwoniła na Gorącą Linię RMF FM.

Byłemu premierowi nic poważnego się nie stało, ale profilaktycznie został przewieziony do szpitala na badania. Karetką zabrano również 80-letniego kierowcę ciągnika i jego 73-letnią pasażerkę.

Zdjęcie auta po wypadku zamieścił na Facebooku Włodzimierz Cimoszewicz. Opatrzył je komentarzem: To auto uratowało mi dzisiaj życie. Kierowca traktora gwałtownie zajechał mi drogę. Na szczęście także on i jego żona są tylko poturbowani.

Wiadomo, że do zderzenia doszło podczas wyprzedzania ciągnika przez samochód terenowy. W czasie tego manewru kierowca ciągnika miał bez sygnalizacji skręcić w lewo, aby wjechać w boczną drogę.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j., mal)