Jaki widok za oknem przywitał Was o poranku? Jeśli mieszkacie na Podkarpaciu, Opolszczyźnie, w Małopolsce, Śląskiem, Świętokrzyskiem lub Łódzkiem – jest duża szansa na to, że po przebudzeniu zobaczyliście sypiący śnieg! Na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy już pierwsze zdjęcia pierwszego w tym roku białego puchu. Czekamy na kolejne!

Nawet nasz pies jest trochę zdziwiony ze zima przyszła... - napisała do nas Fredka i przesłała zdjęcia z okolic Krakowa:

Mocno sypnęło w Budzowie k. Suchej Beskidzkiej. Na dowód - zdjęcie od Aleksandry:

Jest śnieg - jest zabawa - jest imieninowy prezent. 4-letnia córeczka Kasia po przebudzeniu i ujrzeniu śniegu za oknem postanowiła: ROBIMY BAŁWANA! Okaz "mini mini" ale jest :) - taką wiadomość i zdjęcie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM:

Zdjęcia z Sosnowca przysłała nam Edyta:

Od SQ9KCQ dostaliśmy zdjęcia z Wadowic:

Sylwia sfotografowała pierwszy śnieg w Wieliczce:

Od bArTo dostaliśmy zdjęcie z okolic Zakopanego...

...a od Marcina z okolic Tarnowa:

Zaczęło się, oto fotka z Bielska-Białej - doniósł zaś na Gorącą Linię RMF FM Piotr:

Za pośrednictwem Facebooka dwa zdjęcia z Prudnika w Opolskiem przesłała nam Ewelina:

Od Jakuba dostaliśmy zdjęcie z Żor Śląskich:

Bardzo pozytywną wiadomość dostaliśmy z Tarnowskich Gór. Na POCZCIE śnieg niestraszny. U mnie za oknem śnieg, ale pomimo takiej aury jest mi ciepło, ponieważ rozgrzewały mnie przepiękne widoki na kartkach m.in. z gorącej Teneryfy, które dzieliłam na rejony dla listonoszy  przez całą noc. No cóż, na poczcie zamiast kartek świątecznych nadal dużo wakacyjnych - napisała nam w SMS-ie Ania.

W Olkuszu spadł pierwszy śnieg. Dalej pada i to dość intensywnie! Śnieg jest mokry, a temperatura to 2 stopnie na minusie. Jest bardzo ślisko! Proszę uważać na krajowej 94!! - ostrzegał zaś w MMS-ie Amadeusz. Oto zdjęcia, które przysłał:

W Radomsku k. Częstochowy też jest śnieg. Wieje bardzo silny wiatr. Kawa, herbata czy gorąca czekolada z imbirem - polecam wszystkim idącym do pracy, szkoły - taką wiadomość wysłała nam o poranku Lidia z Radomska.

Gdzieniegdzie sypnęło już wczoraj wieczorem. Na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy przed godziną 22 takiego oto SMS-a: U mnie pada tak gęsto, że Żerkowa nie widać. Pierwszy śnieg taki zawsze jest, a rano co? Błotko.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.