Odnalazł się Benek, pies-rehabilitant niepełnosprawnej Marty z Włocławka. "Mokry, zmęczony niemiłosiernie, ale cały i zdrowy" - mówi Beata Lewicka, mama Marty.

Benek zaginął kilka dni temu we Włocławku - wybiegł z podwórka i ślad po nim zaginął. Pies na co dzień jest opiekunem i rehabilitantem 25-letniej Marty.

Wczoraj o zaginionym psie poinformowaliśmy Was - dziękujemy za pomoc i życzliwe komentarze. Dostaliśmy bardzo wiele sygnałów i informacji o tym, gdzie może znajdować się czworonożna zguba.

Pies wrócił sam, ale bardzo dziękuję za chęć pomocy i pozytywną energię. Jakby wiedział, że go szukamy. Benek jest już w domu
- to najważniejsze. On jest jak członek naszej rodziny - mówi Beata Lewicka, mama Marty. Benek po kilkudniowej nieobecności w domu, odpoczywa i zbiera siły.

25-letnia Marta od dziewięciu lat jest niepełnosprawna. Potrącił ją pijany kierowca na przejściu dla pieszych. Od pięciu lat pomaga jej Benek - pies jest niezbędny w dalszej rehabilitacji.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.