Kilkanaście kilometrów miał w piątek przed południem korek na autostradzie A4 od granicy z Niemcami w kierunku Wrocławia. Powodem utrudnień są poranne kolizje oraz duże natężenie ruch w związku ze zbliżającymi się świętami - informowała Generalna Dyrekacja Dróg Krajowych i Autostrad. O - delikatnie mówiąc - wolnym tempie jazdy informowaliście również na Gorącą Linię RMF FM.

Kilkanaście kilometrów miał w piątek przed południem korek na autostradzie A4 od granicy z Niemcami w kierunku Wrocławia. Powodem utrudnień są poranne kolizje oraz duże natężenie ruch w związku ze zbliżającymi się świętami - informowała Generalna Dyrekacja Dróg Krajowych i Autostrad. O - delikatnie mówiąc -  wolnym tempie jazdy informowaliście również na Gorącą Linię RMF FM.
Korek widziany z lotu ptaka /Gorąca Linia RMF FM /


W piątek przed godziną 8 w okolicy Legnicy na pasie autostrady A4 w kierunku Wrocławia doszło do dwóch kolizji, w których łącznie uczestniczyły cztery auta.

Do kolizji doszło również w okolicach węzła Krzywa. Tam zderzyły się dwa samochody. Na A4 w kierunku Wrocławia przed południem tworzyły się kilkunastokilometrowe korki.

Powodem utrudnień był też większy niż zazwyczaj ruch w związku ze zbliżającymi się świętami.

Akcja Wielkanoc: Na drogach ponad 5,5 tys. policjantów

Podczas policyjnej akcji "Wielkanoc" polskie drogi patrolować ma ponad 5,5 tys. policjantów. Akcja potrwa od 19 kwietnia - od godziny 6 do 22 kwietnia - do godziny 22.

Na trasy wyjadą oznakowane i nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami. Jeśli pozwoli na to pogoda, na drogach pojawią się też policyjne motocykle. Do kontroli ruchu zostanie również wykorzystany policyjny śmigłowiec.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.