Policjanci z Jeleniej Góry na Dolnym Śląsku poszukują sprawcy ataku z użyciem noża. Mężczyznę, który został ranny w galerii handlowej, odwieziono do szpitala.

Do ataku z użyciem noża doszło w jeleniogórskiej galerii handlowej Nowy Rynek. Ranny został mężczyzna. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, choć ma na ciele poważną ranę zadaną przez napastnika - przekazała oficer prasowa jeleniogórskiej policji.

Sprawca zbiegł, jednak udało się sporządzić jego wstępny rysopis. Kluczowe w poszukiwaniach napastnika będą też nagrania z monitoringu zabezpieczone w galerii. Policja na razie nie podaje żadnych szczegółów - ani wieku poszkodowanego oraz napastnika, ani też informacji o ewentualnych motywach jego działania. 

Na czas działań śledczych na miejscu galeria była zamknięta.Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: