Złodzieje próbowali sforsować zabezpieczenia bankomatu - powiedziała nam rzecznik policji w Grójcu Alicja Wójcik. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze. Była próba włamania do bankomatu - podkreśla rzecznik i jak dodaje, funkcjonariusze kilka razy strzelili w powietrze.
Według policji, podczas próby zatrzymania sprawców, doszło do zderzenia auta, którym poruszali się złodzieje z radiowozem. Sprawcom udało się jednak odjechać.
Nie zdążyli natomiast zabrać pieniędzy. Złodzieje są poszukiwani.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(ug)