Jak dowiedział się nasz reporter do eksplozji butli z gazem doszło w barku na parterze.
Nikomu nic się nie stało. Ze względów bezpieczeństwa na krótko ewakuowano pacjentów z przyszpitalnej przychodni i pracowników administracji. Wszyscy wrócili już do budynku.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)