RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny wypadek w Mikołowie. Dwie osoby zginęły

Publikacja: Poniedziałek, 20 listopada (19:01) Aktualizacja: Poniedziałek, 20 listopada (22:00)

Dwie ofiary i jedna ciężko ranna osoba - to tragiczny bilans wypadku w Mikołowie w Śląskiem. Samochód osobowy potrącił tam trójkę pieszych. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.


Wypadek miał miejsce pobliżu skrzyżowania DK 44 i ulicy Podleskiej. Doszło do potrącenia trzech osób na oznakowanym przejściu dla pieszych - relacjonowała w rozmowie z RMF FM Ewa Sikora z policji w Mikołowie. Jak wyjaśniła, poszkodowani to dwie nastolatki i jeden mężczyzna.

Dwie nastolatki zginęły - jedna na miejscu, druga w karetce, w trakcie reanimacji. Mężczyzna walczy o życie w szpitalu - poinformowała Sikora.

Nastolatki miały 13 i 14 lat. Ranny mężczyzna to 20-latek. 

Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku. Wiadomo już, że 31-latek, który siedział za kierownicą osobówki, był trzeźwy.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.


(mn)

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: