Podkarpacie: Kilkadziesiąt budynków podtopionych po ulewach
Publikacja: Środa, 10 września (05:40)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)
Około 20 budynków podtopionych po gwałtownej ulewie, która późnym wieczorem przeszła nad Łańcutem i okolicą na Podkarpaciu. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Strażacy w nocy wypompowali wodę z zalanych piwnic w dwóch miejscowościach - Rogóżnie i Kosinie.
Strażacy usuwali też połamane konary drzew, które blokowały przejazd drogą krajową nr 4.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)