Groźny wypadek na A4: Auto wjechało w bariery, uderzyły w nie dwa kolejne
Publikacja: Środa, 4 maja (05:39)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Groźny wypadek na autostradzie A4 na wysokości Strzegomia. Na jezdni w kierunku granicy z Niemcami samochód osobowy uderzył w bariery i stanął w poprzek drogi, a w niego uderzyły jeszcze dwa kolejne auta. Po wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.
To było na łuku drogi, mokro, deszcz padał. Podejrzewam, że ktoś wpadł w poślizg, no i zrobiło się nieciekawie - opowiadał nam pan Grzegorz, który zadzwonił na numer Gorącej Linii RMF FM: 600 700 800.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(edbie)