Amerykańska tiktokerka Demi Skipper przez półtora roku zamieniała się rzeczami z ludźmi. Po prawie 30 transakcjach zamieniła wsuwkę do włosów na swój własny dom.

30-letnia tiktokerka Demi Skipper rozpoczęła swój eksperyment w maju 2020 roku, wymieniając się wsuwką do włosów na parę tanich kolczyków.

Później były 4 szklanki koktajlu Margarita i odkurzacz. Ten został zamieniony na snowboard, snowboard na słuchawki, słuchawki na laptopa, a laptop na aparat fotograficzny. Następnie zamieniła kilka par butów sportowych, aby uzyskać w ostateczności iPhone’a. Ten został wymieniony na samochód Dodge Caravan z 2008 roku.

Wymiana samochodów i traktorów

Dodge'a zamieniła na inny pojazd - Mini Cooper, a ten został wymieniony na naszyjnik. Następnie uzyskała za to rower treningowy, za niego dostała kolejny samochód - Ford Mustang. Ten został wymieniony na Hondę CRV, a potem w trzech transakcjach Skipper wymieniała się traktorami.

Później uzyskała kartę celebrytki w jednej z knajp, która uprawniała ją do rocznego darmowego jedzenia i picia w restauracji. Karta została wymieniona na przyczepkę z akumulatorem Tesli do magazynowania energii słonecznej, aż w końcu za nią uzyskała niewielki dom w okolicach Nashville w USA.

Swoje wymiany kobieta dokumentowała na TikToku, gdzie ma teraz ponad 5 milionów obserwujących.

Na początku roku Skipper razem z mężem przeniesie się z Californii do Tennessee, żeby zabrać się za remont swojego nowego domu.