Łukasz Fabiański zadebiutował w spotkaniu Premier League. Arsenal Londyn z Polakiem w bramce rozbił na wyjeździe Derby County 6:2. Na premierowy występ między słupkami bramki "Kanonierów" w lidze angielskiej były bramkarz Legii czekał blisko rok.

W pewnie wygranym meczu z Derby Fabiański miał kilka udanych interwencji. Skapitulował jednak w 30. minucie, po uderzeniu Jamesa McEveleya z pięciu metrów, i w 77. minucie, po strzale Roberta Earnshawa.

Polski bramkarz dostał szansę gry po trzymiesięcznej przerwie. 22 stycznia puścił pięć goli w meczu półfinałowym Pucharu Ligi z Tottenham Hotspur (1:5).

Derby County - Arsenal Londyn 2:6 (1:2)

Bramki: McEveley (31.), Earnshaw (77.) - Bendtner (25.), Van Persie (39.), Adebayor (59.), Walcott (78.), Adebayor (81.), Adebayor (90.)