Rolling Stones przyjadą do Polski już na dwa dni przed koncertem w Warszawie – dowiedział się RMF FM. Bigger Bang rozlegnie się 25 lipca na Służewcu. Mick Jagger zaprasza osobiście, po polsku: Witam fanow w Polsa. Zapraszamy na konciert w Warszewia.

150-minutowy koncert odbędzie się w ramach trasy promującej ostatnią płytę zespołu "A Bigger Bang" z 2005 roku. Mick Jagger, szykując się do występu u nas, nauczył się kilku słów po polsku. Witam fanow w Polsa. Zapraszamy na nasz konciert w Warszewia. Do zabaczenia - powiedział lider Rolling Stonesów.

Dodajmy, że warto zwrócić uwagę nie tylko na wymowę, ale również na akcent.

Stonsi przyjadą do Polski tuż po koncercie w Brnie. Mówi się, że jeden z muzyków chce u nas obejrzeć i kupić konia. Będzie to trzecia wizyta Stonesów w Polsce. Pierwszy raz zagrali 40 lat temu w Warszawie, z kolei 9 lat temu wystąpili w Chorzowie.

Koncert rozpocznie się o godz. 21. Wcześniej - o godz. 18.30 - zagra polski zespół, a godzinę później - zagraniczny support. „The Rolling Stones” mieli wystąpić trzeci raz w Polsce przed rokiem. Jednak w związku z wypadkiem gitarzysty Keitha Richardsa, zespół przełożył kilkanaście koncertów europejskiej trasy.