Poszukiwany przez policję 11-latek, skontaktował się z rodziną telefonicznie. Nie powiedział gdzie jest ani z kim. Oświadczył tylko, że w niedzielę wróci do domu. Zaginął w piątek po południu. Policja poszukuje także jego 15-letniego sąsiada. Funkcjonariusze od samego początku podejrzewali, że chłopcy postanowili uciec z domów.

O zaginięciu 11-letniego Bartka, poinformowała policjantów z wrocławskiego Ołbina w sobotę jego mama. Zaginiony 15-latek z Ołbina jest sąsiadem i znajomym poszukiwanego 11-latka. O jego prawdopodobnej ucieczce poinformowała policjantów rodzina.

11-letni Bartek ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłym szatynem, ma krótkie włosy z ciemnymi pasemkami, oczy zielone. Ubrany był w granatową bluzę z paskami na rękawach, białą koszulkę wzorowaną na sportowych koszulkach reprezentantów Polski oraz granatowe spodnie dżinsowe. Na głowie miał czapkę z daszkiem.

Natomiast 15-letni Patryk ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w bluzę moro z kapturem, jasnobrązową koszulkę i granatowe dżinsy, miał też na sobie czarne buty sportowe. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu pobytu chłopców