RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Staranował dwa radiowozy, chciał przejechać policjantów

Publikacja: Niedziela, 12 września (16:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany kierowca, który w Warszawie staranował dwa radiowozy i próbował przejechać policjantów - jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury. Usłyszy najprawdopodobniej zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu, uszkodzenie dwóch radiowozów, narażenie zdrowia i życia funkcjonariuszy.

Mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Jest dobrze znany policji. W przeszłości był kilkakrotnie zatrzymywany za kradzieże z włamaniem, paserstwo, fałszywe zeznania oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: