Policjanci z Rybnika szukają dwóch osób w związku ze śmiercią 36-letniego mężczyzny. Opublikowali ich zdjęcia i proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają poszukiwanych.


 1 grudnia ok. godz. 20.00 przy ulicy Zamkowej w Rybniku mężczyzna i kobieta robili sobie zdjęcia na tle pomnika. W pewnym momencie podszedł do nich 36-latek. Doszło do szarpaniny, w trakcie której poszukiwany uderzył w twarz 36-latka. Mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. Zmarł w szpitalu.

Kobieta i mężczyzna, których tożsamość nie jest znana, odeszli z miejsca zdarzenia. Mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.


Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, na którym widać dwie poszukiwane osoby. Jeśli ktoś ma informacje, gdzie mogą przebywać, powinien skontaktować się z policją w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie - (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: