Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował jedynie, że spotkanie się odbyło, a premier zdecydował po nim, że nie odwoła Radziszewskiej.
Radziszewska: Zostaję na stanowisku
Przyjęłam z pokorą uwagi premiera. Będę dalej pełnić funkcję pełnomocnika rządu ds. równego traktowania - poinformowała Elżbieta Radziszewska po rozmowie z Donaldem Tuskiem. Szef rządu wezwał Radziszewską na dywanik po jej kontrowersyjnych wypowiedziach na temat praw osób homoseksualnych.