Międzyzdroje - to miejsce nad morzem, gdzie w Bałtyku kąpią się gwiazdy. Sławne aktorki czy piosenkarzy można też zobaczyć spacerujących po promenadzie.

W jednej z restauracji reporter RMF FM Paweł Żuchowski pytał, która z gwiazd ostatnio zaszczyciła lokal swoją obecnością. Jak usłyszał była to Małgorzata Kożuchowska:

W Międzyzdrojach możecie także zobaczyć Aleję Gwiazd, na której odciśnięte są dłonie polskich sław:

Oprócz gwiazd w Międzyzdrojach królują... ryby. To podstawowy przysmak wszystkich, którzy bawią w kurorcie - nie tylko tych z pierwszych stron gazet. Ryby podaje się smażone, wędzone lub prosto z kutra. Do bazy rybackiej zawędrował oczywiście nasz reporter...

Międzyzdroje pochwalić się mogą również najdłuższym betonowym molo na polskim Wybrzeżu. Ma ono blisko 400 metrów długości i jest ulubionym miejscem zakochanych. Ze spacerowiczami rozmawiał Paweł Żuchowski:

W ubiegłym roku wizerunek Międzyzdrojów zniszczyła salmonella. Informacja o tym, że w wodzie przy plaży stwierdzono niebezpieczne bakterie, spowodowała, że wielu turystów zrezygnowało z przyjazdu. Jak mówią handlowcy, sezon zakończył się wówczas praktycznie już w sierpniu.

Czy w tym roku w Międzyzdrojach można się kąpać bezpiecznie? Sprawdzał to nasz reporter: