Jak donosi reporter RMF FM Maciej Grzyb, zatrzymany 19-latek feralnej nocy pokłócił się z rówieśnikiem i uderzył go kilka razy w głowę. To te ciosy były bezpośrednią przyczyną zgonu.
Policjanci zatrzymali sprawcę po krótkim pościgu. Teraz jako podejrzewany o śmiertelne podbicie zostanie przesłuchany przez prokuratora.
W związku z tą sprawą zatrzymano jeszcze jedną osobę - to 18-latka, która w nocy spacerowała z ofiarą. Policjanci znaleźli przy niej marihuanę. Dziewczyna odpowie więc za posiadanie narkotyków.
(edbie)