"Rozmawialiśmy na temat obecności wojsk Stanów Zjednoczonych w Polsce. Złożyłem deklarację zgodnie z tym, co postanowiliśmy w ramach rządu, oczekujemy liczniejszej obecności wojsk Stanów Zjednoczonych w Polsce" - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak po spotkaniu z doradcą prezydenta USA ds. bezpieczeństwa gen. broni Herbertem Raymondem McMasterem. Nawiązując do zapowiadanej na przyszły tydzień kolejnej wizyty delegacji MON w USA ws. zestawów obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Patriot, Błaszczak powiedział, że "negocjowane są szczegóły". "Wszystko jest na dobrej drodze” – dodał.
Błaszczak po spotkaniu z doradcą Trumpa: Oczekujemy liczniejszej obecności wojsk USA w Polsce
Czwartek, 18 stycznia 2018 (05:32)
Aktualizacja: Czwartek, 18 stycznia 2018 (06:31)
Aktualizacja: Czwartek, 18 stycznia 2018 (06:31)
NIE PRZEGAP
Najważniejsze fakty
Dalsza część artykułu pod materiałem video:
Najnowsze
REKLAMA
Najpopularniejsze
-
Wtorek, 23 czerwca (16:45)Putin zwrócił się do Europy i NATO. "Przygotowania do wojny"
-
Wtorek, 23 czerwca (21:20)Węgry mówią "stop" Ukrainie i Mołdawii. Budapeszt blokuje kluczową procedurę
-
Wtorek, 23 czerwca (10:07)Mocne słowa Ukrainy na forum ONZ. "Nasza cierpliwość nie jest nieograniczona"
-
Wczoraj, 24 czerwca (06:53)Wieczorne przemówienie Zełenskiego. Mówił o Polsce
-
Wczoraj, 24 czerwca (06:00)MSWiA potwierdza udział Polski w spotkaniu z talibami. Biedroń: To jak usiąść do stołu z diabłem
-
Wtorek, 23 czerwca (14:19)Spór polsko-ukraiński. Komisja Europejska zabrała głos. "Jest jeden szczęśliwy"


