„Wizyta w modnym barze, spacery wolnym krokiem, wulgarne wygłupy... Dotarliśmy do Polaka, który spotkał Adama Hofmana, Dawida Jackiewicza, Adama Rogackiego i Mariusza Antoniego Kamińskiego wraz z żonami w stolicy Hiszpanii” – pisze poniedziałkowy „Fakt”. Tabloid publikuje nagranie z hiszpańskiej stolicy, na którym widać Adama Hofmana wraz z żoną Dawida Jackiewicza, Anną.

"Usłyszeliśmy wyjątkowo głośno bawiących się ludzi mówiących po polsku" - mówi "Faktowi" Polak, który spotkał posłów PiS w jednym z madryckich barów. "Potem ekipa wstała i chwiejnym krokiem udała się na Plaza Mayor, gdzie wydzierali się wniebogłosy, pokazywali środkowy palec, Hofman udawał, że sika, a na końcu się wywrócił. Jedyna osoba, która jakkolwiek się zachowywała, to Kamiński" - relacjonuje.

Film z pobytu posłów PiS w Madrycie można obejrzeć tutaj

Nagranie budzi mieszane uczucia

Po opublikowaniu w sieci nagrania z madryckimi "wyczynami" posła Hofmana w sieci pojawiły się skrajnie różne komentarze. Merytoryczna praca pl delegacji w Madrycie - napisał ironicznie na Twitterze słynny bloger, Azrael. Kac Madryt - nowa polska superprodukcja z udziałem super gwiazd PiS - stwierdziła dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska. Nie wszyscy jednak znaleźli w nagraniu naganne elementy. "Spacery luźnym krokiem" "skandaliczny film z zachowaniem Hofmana". Really? - zastanawiał się dziennikarz Samuel Pereira.

A jak wy oceniacie to nagranie? Czekamy na Wasze komentarze!

W poniedziałkowym "Fakcie" także:

- Villas została zamordowana?!

- Polacy nie chcą euro

- Idzie zima, zostań morsem