Trwają poszukiwania 32-latka, który uciekł dzisiaj z prokuratury rejonowej Białystok-Południe. Mężczyzna miał być przesłuchany w sprawie rozboju.

Wiadomo, że mężczyzna został doprowadzony do prokuratury przez policjantów, a potem miał być już pilnowany przez prokuratora. 

Według nieoficjalnych informacji reportera RMF FM, 32-latek uciekł przez okno na parterze. Policjanci sprawdzają, jak do tego doszło. 

Przypomnijmy, że chodzi o budynek prokuratury Białystok-Południe przy ulicy Mickiewicza. Na drogach wyjazdowych z Białegostoku policjanci ustawili blokady. Kontrolowane są pojazdy wyjeżdżające z miasta. 

Policja publikuje zdjęcie poszukiwanego

Poszukiwany to 32-letni Maciej Didiuk. Ma 180 cm wzrostu, ciemne włosy, szczupłą budowa ciała. Ubrany był w ciemną bluzę bez kaptura z białym napisem "illegal", czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie i białe buty.

Na swojej stronie internetowej podlaska policja opublikowała też jego zdjęcie. Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numer alarmowy 112 - apeluje.


Opracowanie: