Ledwie Jenna i Barbara Bush oświadczyły, że będą pomagać ojcu w kampanii wyborczej, a już znalazły się w centrum zainteresowania mediów. Ich zdjęcia pojawiły się w prestiżowych magazynach.

Słynny magazyn mody „Vogue” opublikował właśnie obszerny wywiad z 22-letnimi bliźniaczkami, okraszony zdjęciami zrobionymi przez jednego z najlepszych fotografów.

Blondynka Jenna Bush pozowała w czerwonej sukni balowej zaprojektowanej przez Oscara de la Rentę, brunetka Barbara - w kremowej kreacji od Calvina Kleina. Na co dzień dziewczyny ubrane już bardziej swobodnie pojawiają się na mityngach wyborczych George'a W. Busha. Na razie nie czują się zbyt pewnie, dlatego nie wygłaszają przemówień. Po prostu towarzyszą ojcu w podróżach - tłumaczyła niedawno matka bliźniaczek - Laura Bush.

Przez trzy i pół roku prezydentury Busha, na prośbę Białego Domu, media nie interesowały się życiem bliźniaczek. Tę zasadę złamano tylko raz - w 2001 roku, gdy dziewczęta złamały prawo, publicznie pijąc alkohol, choć były jeszcze niepełnoletnie.