Kolejna odsłona INWAZJI MOCY 2000 - na poznańskiej Malcie bawiło się 160 tysięcy osób. Specjalnie dla Was wystąpili Robert Gawliński, VOO VOO, O.N.A. i niemiecka grupa H-BLOCKX.

Robert Gawliński, VOO VOO, O.N.A. i niemiecka grupa H-BLOCKX - to zespoły, które przez ponad siedem godzin rozgrzewały publiczność w Poznaniu. Na MEGADYSKOTECE z INWAZJĄ bawiliście się niemal do białego rana. Jak donoszą reporterzy RMF FM, na Malcie w Poznaniu było PONAD STO SZEŚĆDZIESIĄT TYSIĘCY LUDZI. Dziękujemy!

Przez cały dzień to, co działo się na Malcie obserwował reporter RMF FM Marcin Buczek:

Zobaczcie zresztą sami jak było w Poznaniu...

Zdjęcia Katarzyna Maćkowska RMF Poznań.

Tego lata czeka na Was jeszcze moc atrakcji. Dzięki RMF FM zobaczycie Alphaville, The Cranberries, Pet Shop Boys, Scorpions, Chumbawambę, Texas i całe mnóstwo rodzimych gwiazd. Już dzisiaj zapraszamy Was na zabawę i muzyczne wrażenia w przyszłym tygodniu. WSZYSTKO TO CAŁKOWICIE ZA DARMO - 0 (ZERO) złotych!

To jednak nie wszystko. Specjalnie dla Was i specjalnie z okazji MEGA-FESTIWALU, RMF FM i Gazeta Wyborcza zorganizowała konkurs. Do wygrania 1000 płyt na 10 lat RMF FM!

Od poniedziałku do czwartku w Gazecie Wyborczej drukowane są krótkie informacje na temat zespołu zagranicznego, który wystąpi na najbliższej Imprezie Inwazji Mocy 2000. W piątek drukowane są trzy pytania dotyczące tych informacji. Pierwsze sto osób, które w piątek w godzinach 18:00 - 20:00 zadzwoni pod numer 22/555 66 00 i odpowie prawidłowo na zadane pytania wygra płytę z ,,Inwazji Mocy 2000". Co tydzień do wygrania 100 płyt w konkursie RMF FM i Gazety Wyborczej.