Nowi francuscy sąsiedzi są coraz bardziej wściekli na Angelinę Jolie i Brada Pitta. Mieszkańcy małej miejscowości Correns na Francuskiej Riwierze oskarżają sławną hollywoodzką parę o obłudę i odrażający cynizm.

Jolie i Pitt kupili za 45 milionów dolarów XVII-wieczny Zamek Miraval koło miejscowości Correns we Francji. W wywiadach powtarzają, że uwielbiają prowansalską żywność i miłych okolicznych mieszkańców. Ci ostatni stworzyli natomiast specjalny komitet przeciwko hollywoodzkim gwiazdom. Twierdzą, że słowa Jolie i Pitta to kłamstwo.

Mieszkańcy Correns podkreślają, że Angelina JolieBrad Pitt za każdym razem transportują własną żywność helikopterem - jakby obawiali się, że ktoś ich otruje. Na miejscu nigdy nie kupują nawet świeżych jajek, mleka, mięsa czy lokalnych przypraw. Nigdy nie skorzystali też z zaproszeń na bale w remizie strażackiej, ani na spotkania z mieszkańcami, a na spacer po miasteczku wybrali się tylko raz - ich ochroniarze zakazywali wtedy ludziom zbliżania się do gwiazdorskiej pary.

(mpw)