Michelle Jenneke, młoda australijska biegaczka przez płotki, zawładnęła internetem dzięki występowi podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Juniorów w Barcelonie. To jednak nie fakt, że zwyciężyła w biegu na 100 metrów uczynił ją tak sławną w sieci. Męska część widzów nie mogła oderwać wzroku od monitora oglądając jej... rozgrzewkę.

Na specjalnie zmontowanym filmie widać atrakcyjną Jenneke zgrabnie kręcącą biodrami podczas seksownego tańca tuż przed startem w biegu na 100 metrów. A wszystko to w zwolnionym tempie.

Australijskie media ochoczo pokazują oryginalny stretching Michelle Jenneke. Widowisko, jakie młoda biegaczka zgotowała widzom w ubiegły weekend, podgrzało atmosferę wśród męskiej publiczności.

Fani lekkoatletki nie mogą doczekać się już olimpiady w Rio de Janeiro, w której mają nadzieję zobaczyć atrakcyjną Jenneke. Oczywiście, nie tyle jej start, co rozgrzewkę.

Jenneke nie wystartuje w tym roku w olimpiadzie w Londynie, jednak po jej niezapomnianym występie rozgorzała dyskusja na temat atrakcyjności seksualnej kobiet startujących w igrzyskach.

Huffington Post