Zakończyliśmy wielką akcję radiowo-telewizyjną Twoje Miasto! Odwiedziliśmy 9 przepięknych miejsc. Zaproszenie do każdego z nich dostaliśmy od Was. Wysyłaliście do nas zdjęcia, filmy, krótkie opisy. Najciekawsze multimedialne zaproszenia postanowiliśmy nagrodzić. Oto zwycięzcy!

Od początku wakacji zachęcaliśmy Was, byście wzięli w ręce kamery, telefony, tablety,  aparaty fotograficzne i zaczęli kręcić filmy o miejscu, gdzie mieszkacie, gdzie urodziliście się... Dzięki takim multimedialnym wizytówkom wasze miasto mogli zobaczyć także inni.  

My w ramach naszej akcji Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO byliśmy w Oświęcimiu, Olsztynie, Ustce, Wolsztynie, Warszawie, Krośnie, Gdyni, Zamościu i Karpaczu. O znanych i mniej znanych obliczach tych miejscowości opowiadaliśmy na obydwu antenach - radiowej i telewizyjnej. Wy z bliska mogliście zobaczyć pracę dziennikarzy, bo w centrum każdego z tych miast powstało nasze wakacyjne studio satelitarne. [TUTAJ ZNAJDZIESZ MATERIAŁY Z AKCJI]

Spośród nadesłanych filmów nasze redakcyjne jury postanowiło nagrodzić Grzegorza z Krosna, Tomasza z Karpacza i Patryka z Żor. Wizytówka tego ostatniego podbiła także serca naszych internautów, co jury też wzięło pod uwagę. "Żory - Lepiej być nie może. Gratulacje za zawarcie kwintesencji miasta w tak krótkim filmie" - napisał w komentarzu pod filmem Maxiu. "ŻORY - jest moc! Wesoły, dobrze "poskładany" filmik (chyba jego twórca włożył w niego najwięcej pracy w porównaniu z innymi miastami)o rozwijającym się mieście, w którym widać, że coś się dzieje:) filmik pokazuje CAŁE miasto a nie tylko jedno miejsce" - mk."Żory!!!:) Nie tylko sentymentalnie, ale również ze względu na to piękne miasto i kawał dobrej roboty Patryka" - zaznaczyła Mariola.

Krosno i Karpacz znalazły się na mapie naszych radiowo-telewizyjnych podróży. Do Żor w ramach letniejj edycji Twojego Miasto nie zdążyliśmy dotrzeć, wszak wakacje to tylko dziewięć tygodni. Ale nic straconego! Twoje Miasto wraca jesienią do ramówki Faktów RMF FM. Do Żor zajrzymy w pierwszą sobotę września. Już nie możemy się doczekać. Mamy nadzieję, że będziecie z nami. Czekamy także na zgłoszenia innych miast. O szczegółach akcji napiszemy wkrótce. 

A teraz zobacz, jak zwycięzcy w naszym konkursie dźwiękiem i obrazem opowiadają o swoich miastach:

Ich autorzy wraz z osobą towarzyszącą spędzą weekend w BUKOVINA Hotel Terma Spa w Bukowinie Tatrzańskiej.

termabukowina.pl /
termabukowina.pl /
Termy BUKOVINA położone są u podnóża Tatr, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, w zacisznej okolicy otoczonej świerkowymi lasami. Kompleks basenów tworzy integralną całość z luksusowym, czterogwiazdkowym Hotelem BUKOVINA oraz Centrum SPA & Wellness.

To największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Dzięki połączeniu leczniczych właściwości wód z doskonałą infrastrukturą basenową jest to miejsce, w którym można zrelaksować się, zadbać o ciało i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pora roku i pogoda nie mają znaczenia. W naszych Termach odpoczną Państwo niezależnie od tego, co widać za oknem.

TUTAJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ